Anadoluda uzun yıllarda türeyen onlarca deyimde ‘’ dağ ‘’ kelimesini görürsünüz. Ululuk, büyüklük, yükseklik, bilgelik ve tecrübe kelimelerinin yerine kullanılan bu kelime, bize aslında her duygunun ve düşüncenin zirvesini hatırlatır. 

İnsanlık tarihinin başlangıcından bu yana geçerliliği olan içmimarlık mesleğini , 10 yıldan uzun süredir severek,isteyerek ve profesyonel olarak yapıyoruz. Yüzlerce proje ve mutlu müşteriden sonra , ömür boyu gelişmeyi ve geliştirmeyi odağına koyan bizler, kendimizi yüksek dağlar yerine sağlam tepelere benzettik. Uçları bulutlu ve karlı dağları da otuşturan, yanlarındaki tepelerdir ve birbirinden farklı tepeler tek başına duran dağlardan daha güçlü olur dedik ve ‘’ HILLS ‘’ markası doğdu.

Bizim en büyük özelliğimiz farklılığımız. İçerisinde tasarımsal olgunun olduğu her durum, ancak farklıysa eser niteliği taşır ve iz bırakır. Biz de bizi tercih eden her müşterimizin yaşamında iz bırakmak istiyoruz.

  • Biz tecrübeliyiz… 10 yıldan uzun süre içerisinde yüzlerce müşterimizin kalbine dokunduk.
  • Biz prensipliyiz… Günlere ve saatlere değil dakikalara dikkat ederiz, işimizin peşini bırakmayız, sorumluluk almaktan kaçınmaz, en iyi kaliteyi en uygun bütçe ile sunmayı hedefleriz.
  • Heyecanlıyız… Her yeni projede, içeriği ne olursa olsun aynı heyecan ile çalışmaya başlarız. Mekanı iyi çözümler , müşteriyi tanır, mekan içerisinde hayat başlayana kadar yakınlarından ayrılmayız.
  • Eğlenceliyiz… Gülmeyi severiz, iş için bol bol gezer, yeni mekanlar görmeyi amaç ediniriz.